Su Anda Burdasiniz: Anasayfa » Konya Karatay Arçelik Servisi » sarnıç mahallesi arçelik servisi

sarnıç mahallesi arçelik servisi

Anlatılmak istenen zor marka da olsa oyalamadan emeğimizi size ulaştırmak.

bekletmeden deneyimimize ilettiğimiz her yeni iş,alıcılarımızın bize hangi noktada olursa olsun servis araçlarımızla belirttiğiniz adresinize en kısa vakitteistediğiniz zamanda, en seri biçimde, adres karışıklığı olmadan kendine güveniyle ulaşmaktadır.

markanızı size ulaştırmadan önce bulunduğu yerde birçok kez denetimden geçirdikten sonra size ulaştırmaktadır.

sarnıç mahallesi Arçelik Teknik Servisi ni aradığınızda sizi telefon başında dakikalarca bekletmeden size yanıt veren telefon başındaki ekibimiz sizi hoşnut tutacaktır.

Diğer firmalarda karşılaştığınız çözümleri gizleme politikasını aklından bile geçirmeden oluşturduğu misyonuyla stil oluşturmuştur.

Saydığımız iş ilkelerimizin uygulanışını çıplak göz haricinde görmeniz için size bıraktığımız belgelerde bütün belirttiğimiz fonksiyonlar yazılmaktadır.

Burdan anlayamadığınız bilgiler, işlemler için beyaz eşya teknik servisimizi arayarak bilgi teminini edinebilirsiniz.

faaliyet alanlarınızda yüzde ellilik bir bölümü kaplayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı vb. beyaz eşyalarınızın sadece tamir/onarım montaj/demontaj değil belli vakit aralıklarıyla olan onarımı da çok önemli husustur.

Bu önem bizim örgütümüz içinde teknik ekibimizin kollarındaki deneyim ile paralel olup hususu yerine getirmede ön plandadır.

Bu belli dönemlerde yapılan senelik onarımlar beyaz eşyanızın ömrünü uzatır. Sizin hesabınıza da katkı sağlar.

Sunduğumuz marka beyaz eşyalarda teçhizatların 1 yıl süreyle garantisi de mevcuttur.

Teknik servis dışında güvence ağını da unutmamıştır.

Girişimciliğimiz bu dalda A’dan Z’ye noktasız hizmet sunmaktadır.

Belirli bir servis ağına ulaşıp ivmesini giderek yükseltmek isteyen aracılığımızı birçok servis araçlarıyla pekiştirmek için sizin ilginizle mümkün olacaktır.

Servisimizin telefonlarında bulunan çalışanlarımız belirttiğiniz beyaz eşyalarınızdaki sorunların büyüklüğü eğer alış fiyatının da haddini aşarsa sizi en iyi şekilde yönlendirerek ne yapmanız konusunda tam bilgiler vermektedir.

Telif Hakkı © 2019 Konya Arçelik Beyaz Eşya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top