Su Anda Burdasiniz: Anasayfa » Konya Meram Arçelik Servisi » lalebahçe mahallesi arçelik servisi

lalebahçe mahallesi arçelik servisi

Telefon yanı sıra sizlere internetweb aracılığıyla sizlere ulaşmak için bir ağ oluşturmuştur. Anlatılmak istenen zor ürün da olsa oyalamadan verimimizi size ulaştırmak.

Bütün bunlar bir teknik servis girişimciliğinde buluması gereken nitelikler olup bunların en üst kademede size aktarılışının seyri hep maksimum noktalarda tutulmaktadır.

Size en güvenilir, en verimli, en ekonomik hizmeti sunmaktadır.

lalebahçe mahallesi arçelik servisi – Teknik Servisimiz çalışanları telefon başındakiler olsun teknik örgüt olsun her ürüne ait arıza giderimi montaj/demontajı için veriye ve tecrübeye sahiptir.

Arıza onarımı montaj/demontajında her ürünün kendine ayrı arıza tamiri montaj/demontajı bulunmaktadır.

İrtibatta beyaz eşya ve yine beyaz eşyalarla alakalı her türlü ayrıntıda size yanıt verebilecek, beyaz eşya konusunda her türlü teçhizatı beyninde toplayan telefonlarımız başındaki çalışanlarımız size şikayetlerinizi belirtme konusunda gereken yardım sağlayacaktır.

Garantisini sunduğumuz bütün yedek parça teçhizatının asıllığı kaçınılmazdır. Bu servisimizde değişmeyen prensiptir.

Yapılan hizmetlerimiz beraberinde getirdiğimiz belgelerle sorunun neden kaynaklandığının, ne kadar sürede yapılacağının, maliyetinin ne olacağının, ne kadar sürede yapılacağının ve güvence bilgilerinin içerdiği hakkında bilgi verilmektedir.

Arıza size verilen bilgiler doğrultusunda giderilmektedir.

Yani belirttiğiniz ikamete ulaştığımızda sizinle onarımın nerede yapılacağı hakkında gerekli konu çözüldükten sonra atölyemizde başladığımız işi en ekonomik vakitte, dayanıklılığı en yüksek kalitedeki teçhizatlarla, tam donanımlı atölyemizde işin bitiminden önce ve sonra size nelerin yapıldığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunun sonunda ilk günkü halinden daha iyi duruma gelen beyaz eşyanızı siz ileteceğimiz günü saati belirtmekteyiz.

Garanti şartları beyaz eşya teknik servisimiz tarafından diğer girişimcilerin uyguladığı prensiplere uymadan anında iletişim, anında ulaşım, anında tespit prosedürüyle uygulanmaktadır.

Bu misyon da konya lalebahçe mahallesi arçelik servisi bir köktür.

Kuracağınız temaslarda karşınızda size benzeyen çalışanımızla isteklerinizi bildirebileceğinizden emin olun.

Telif Hakkı © 2012 Konya Arçelik Beyaz Eşya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top