Su Anda Burdasiniz: Anasayfa » Konya Karatay Arçelik Servisi » doğuş mahallesi arçelik servisi

doğuş mahallesi arçelik servisi

Servisimizin telefonlarında bulunan çalışanlarımız belirttiğiniz beyaz eşyalarınızdaki arızaların büyüklüğü eğer alış fiyatının da haddini aşarsa sizi en iyi şekilde yönlendirerek ne yapmanız konusunda doyurucu bilgiler vermektedir.

 

doğuş mahallesi arçelik servisi geçmişinden bu yana çocukluk döneminden yetişkin dönemine kadar siz alıcıların ilgisiyle bu durumdadır.

 

Beyaz eşya markalarından Arçelik beyaz eşyalarınızın her türlü tam teçhizatlı donanımı ile doğuş mahallesi arçelik servisi  Arçelik Servisi bakım/onarım montaj/demontajını sağlamaktadır.

Bu belli dönemlerde yapılan yıllık bakımlar beyaz eşyanızın ömrünü uzatır. Sizin ekonominize de katkı sağlar.

Bu önem bizim ekibimiz içinde teknik ekibimizin kollarındaki tecrübe ile paralel olup hususu yerine getirmede ön plandadır.

faaliyet alanlarınızda yüzde ellilik bir kısmı kaplayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı vb. beyaz eşyalarınızın sadece tamir/onarım montaj/demontaj değil belli zaman dönemleriyle olan onarımı da çok önemli husustur.

İlk başta bahsettiğimiz gibi aslan yattığı yerden belli olur sözünü karşılayan beyaz eşyanızın bulunduğu ortamı eskisi gibi bırakmak ilk tercihimizdir.

Ekibimiz içinizi rahat tutmak için her türlü ilgiyi noksan tutmadan vermektedir.

Burdan anlayamadığınız bilgiler, işlemler için beyaz eşya teknik servisimizi arayarak bilgi teminini edinebilirsiniz.

Telif Hakkı © 2012 Konya Arçelik Beyaz Eşya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top